Facebook

Kochani ubiegły tydzień był intensywny, w sumie …

Kochani ubiegły tydzień był intensywny, w sumie od początku roku działo się, uf, muszę przyznać… Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie:) pod tajemniczą nazwą „sisweddings” 😉 tam jesteśmy z zupełnie innej strony niż tutaj;) jeśli chcecie nas poznać od kuchni, nasze inne, nieujawnione wszem i wobec dekoracje oraz czasami nasze życie, kręcące się ciągle i niezmiennie wokół naszej pracy, zapraszamy!
No i chce Was zachęcić do łapania ostatnich już terminów w tym roku O.o. SERIO, zostały ostatnie, ostatnie terminy na ten rok! Watro zatroszczyć się nieco wcześniej o takie sprawy, żeby potem móc cieszyć się przygotowaniami do ślubu, a nie wkurzać, że ciągle czegoś nie ma:) Jeśli są wśród Was istoty jeszcze niezdecydowane to przyśpieszamy myślenie;)
No i rezerwacje 2019 – wiem, że czekacie, wkrótce ruszą:) (myślę, że od 14 lutego, tak na Walentynki;)) zasady rezerwacji nieco się zmienią. Muszę Was też uprzedzić, że liczba miejsc na 2019 będzie ograniczona.
Uciekam do kosztorysów, zaproszeń i umów. Uroczyście przyrzekam, że knuje coś nowego;) ciągle i ciągle… Życzę Wam miłego dnia, udanego tygodnia i dużo słońca <3

Możliwość komentowania Kochani ubiegły tydzień był intensywny, w sumie … została wyłączona