Facebook

Hej Kochani

Hej Kochani!! Chciałabym jeszcze oficjalnie odnieść się do wyników konkursu – wybaczcie, że dopiero teraz, ale jedno słowo „sezon”:).
Konkurs wygrała Pani Justyna Ćwiklińska! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Naszą motywacją przyznania nagrody była zgodność wizji oraz kolorystyki, doceniamy też wkład Panny Młodej w samodzielne przygotowania do wesela m.in. w kwestii dekoracji oraz misje społeczną jaką pełni przyszły Mąż, który jest strażakiem!
JEDNAK:D ilość zgłoszeń oraz włożonej pracy w opisy zaskoczyła nas ogromnie! I to bardzo bardzo pozytywnie! Dlatego postanowiliśmy przyznać aż 4 nagrody dla:
– Agnieszki Wróblewskiej – za zrządzenie losu i nadzieję:),
– dla Pana Dawida Ożóg za „dekorację kościoła w stylu koko dżambo” – hit, muszę to wprowadzić do oferty na stałe;):D,
– oraz dla Pani Magdaleny Kłak i Pani Katarzyny Kurosad za zaangażowanie w przygotowanie zgłoszenia. Gratulujemy wszystkim i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas:) Każdy z Państwa dostaje od nas bon na wybrane elementy papeterii ślubnej – prosimy o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem ok. miesiąca z uwagi na „pracowite terminy”, w których odbywać się będą Państwa śluby – mamy nadzieję, że się przyda!
Dziękuję z całego serca WSZYSTKIM, którzy się zgłosili i chcieli oddać w nasze ręce:) Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia. Pozdrawiamy serdecznie!!

Możliwość komentowania Hej Kochani została wyłączona