Facebook

Zgodnie z umową – wracamy na stanowiska

Zgodnie z umową – wracamy na stanowiska:)
jednakże, świat ślubów po tym weekendzie już nie będzie taki kiedyś;) nie byłabym sobą, gdybym wnikliwie nie przypatrzyła się największemu ślubnemu wydarzeniu roku, a nawet śmiem twierdzić, że lat… Harry i Meghan nigdy tego nie przeczytają:D, ale życzymy wszystkiego najlepszego:) natomiast my możemy rozkoszować się piękną i nadzwyczajną oprawą ich wielkiego dnia:) Szczerze mówiąc moje myśli nie mogą powędrować w inną stronę niż wielu pytań: jak oni to zrobili! Ile osób czuwało nad dekoracją, kiedy zaczęli, ile nad tym pracowali, ilu kwiatów użyli!… Jestem pod ogromnym wrażeniem, jednak myślę, że każdy kto pracował przy tym wydarzeniu pojedzie od razu na wakacje:D Ogromna ściana kwiatów, kolorystyka i styl ogrodowy, lekkość kompozycji to coś czemu my zawsze mówimy wielkie TAAAK!
Obrazy przedstawiają setki piwonii, białych róż ogrodowych i innych białych kwiatów. Nastrojowy szum lasu zapewniały gałęzie brzozy:) (domyślam się;)), jak tam musiało pachnieć… Białe róże, ulubione kwiaty Diany, zostały wybrane w hołdzie nieżyjącej matce Harry’ego, a piwonie to ulubiony kwiat Meghan Markle. Oprawę zaprojektowała Philippa Craddock – to dla mnie osoba, która przepięknie „maluje” kwiatami. Ech… prostota zatoczyła niesamowicie elegancki krąg. Pięknie:)
Read more: https://metro.co.uk/2018/05/19/first-picture-royal-wedding-flowers-pay-tribute-princess-diana-7558966/?ito=cbshare?ito=cbshare

Możliwość komentowania Zgodnie z umową – wracamy na stanowiska została wyłączona