Facebook

Witam Was serdecznie nocą porą. Walczymy;) …

Witam Was serdecznie nocą porą. Walczymy;) ostatni raz w tym sezonie:) Na zaległe maile odpiszemy w poniedziałek i wtorek, jeszcze przed naszym urlopem – ostatni raz w tym sezonie proszę o wyrozumiałość:)
Żeby jednak trochę się usprawiedliwić, powiem tylko, że sezon kończymy pod znakiem wieluuuu nowości w naszej ofercie;), które są zaskoczeniem nawet dla nas samych:D – daliśmy się ponieść i już wiemy, że przyszły sezon będzie piękny <3
Pracujemy też nad tą ostateczną ofertą i po 15 listopada będzie już wyszlifowana – jesteśmy na dobrej drodze:)
Wiem, że za dwa tygodnie będę tęsknić za gorączką sezonu;), ale zmęczenie daje się nam już we znaki. 3majcie kciuki, wybaczajcie nam, prosimy – zawsze kiedy nas nie ma tutaj pracujemy, żeby u Was mogło być pięknie, pod linijkę!
Sezonowicze 2018 – po 15 listopada zapraszamy do naszego biura, będzie nowa wystawa, będzie na czym oko zawiesić;)
Nie czekajcie z decyzjami do ostatniej chwili, to zapobiegnie wielu stresom i dla nas i przede wszystkim dla Was! Możecie pomału przeglądać naszego facebooka i pinteresta w poszukiwaniu inspiracji, do czego bardzo bardzo zachęcamy! Wiemy czego oczekujecie, o czym myślicie i co Wam w duszy gra. W projektowaniu wnętrz tworzy się tablice moodboardowe, zestawiając różne elementy razem i u nas w biurze też będziecie mogli taką stworzyć;) będzie fajnie, nowocześnie i inspirująco! Wypoczywamy i czekamy na Was po 15 listopada!! 🙂
PS. A przepraszam baaaaardzo! Sezonowicze 2017 to co?! Prosimy tu szybciutko zdjęcia! Tooo my się tak naharowaliśmy i co i co i coooo;)? Pozdrawiamy wszystkich oczywiście z całego <3!

Możliwość komentowania Witam Was serdecznie nocą porą. Walczymy;) … została wyłączona