Facebook

Witajcie Kochani w 2019 roku

Witajcie Kochani w 2019 roku:)!
U nas siły udało się zregenerować, bo koniec roku jechaliśmy na oparach;) ale teraz bierzemy się ostro do pracy! Nasz facebook i mail mają teraz pracowite dni;) i my również. Zaczyna się najgorętszy okres rezerwacji i bardzo intensywny czas na zaproszenia. Więc z dnia na dzień terminów jest coraz mniej o czym warto pamiętać! Dlatego wszystkie rezerwacje, które nie były zadatkowane z tamtego roku zostają anulowane w poniedziałek (oczywiście poza tymi, które jeszcze nie mają wyceny, lub komuś jeszcze coś wiszę;) proszę się nie martwić, w najbliższych dniach z pewnością się odezwę, proszę wypatrywać maila) – więc jeśli ktoś nie odpisał, nie zdecydował się w ciągu ostatnich kilku tygodni 2018 roku, to ma ostatnią okazję, żeby swój termin złapać. W związku, co z ogromną przykrością stwierdzam, niepoważnym podejściem niektórych zasady rezerwacji terminu na dekorację od 04.01.2019 są następujące:
1) wysyłamy Wam ogólną ofertę wraz z kwestionariuszem, który należy wypełnić i do nas odesłać jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą,
2) na podstawie kwestionariusza kalkulujemy wstępnie jak będzie wyglądał Twój budżet,
3) jeśli odpowiadają Ci warunki -należy wpłacić zadatek,
4) termin zostaje zarezerwowany po wpłacie zadatku – kto pierwszy ten lepszy!
5) spotykamy się, żeby ustalić szczegóły i żeby zaprojektować stronę wizualną Twojego ślubu i wesela. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na spotkanie – prosimy przygotuj się na spotkanie i zarezerwuj 2 godziny!
Jeśli chcecie spotkać się z nami, bo wolicie kontakt face to face – nie ma sprawy:) – ale zanim do nas przyjdziecie upewnijcie się, że Wasz termin jest jeszcze wolny! Dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny/sms/viber/mail/facebook – macie do dyspozycji 5 kanałów kontaktu z nami i proszę Was o korzystanie z nich, ponieważ nie zawsze jesteśmy w biurze lub nie zawsze możemy się spotkać, ponieważ na co dzień projektujemy i wykonujemy swoje bieżące zadania. Możecie umówić się tego samego dnia więc bez spiny.
BARDZO PROSIMY O POWAŻNE PODEJŚCIE – To jest Wasz dzień, Was ślub – zrobimy wszystko co będziemy mogli, żeby go upiększyć, ale nie ma drogi na skróty – to od Was zależy jak ten dzień będzie wyglądać – pamiętajcie o tym! Wymówki w stylu „mieszkam w Warszawie i nie mam czasu” Kochani, Warszawa to nie NY i macie do nas bliżej niż myślicie! Mieliśmy klientów z różnych krańców świata i byli bardziej zorganizowani, niż niektórzy, którzy są na miejscu;) Tym bardziej, że macie jeszcze kilka miesięcy, więc warto je zaplanować! Wszystko zależy od Waszej organizacji:)! Od 2019 nie załatwiamy nic na ostatnią chwilę:)

Możliwość komentowania Witajcie Kochani w 2019 roku została wyłączona