Facebook

KOLEKCJA ZŁOTA 2018

KOLEKCJA ZŁOTA 2018:
Kolekcja powstała dzięki naszym obserwacjom, zarówno tego co już było, jak i nadchodzących trendów. Złoto to jeden z najcenniejszych kruszców:), ale nie tylko! W sezonie 2018 będzie jednym z najgorętszych trendów.
Złoto pięknie prezentuje się w aranżacji rustykalnej/boho – wzbogaca ją, dodaje uroku, nieco awangardy. Jest to dobry wybór do miejsc eleganckich, ponieważ łączy to co eleganckie z tym co lekkie, zwiewne i naturalne. Zasada tego kontrastu wspaniale spisała się w sezonie 2017 i zawsze robiła największe wrażenie.
Oczywiście jest to również wybór dla dekoracji typu glam czy, zwłaszcza, artdeco. Odpowiedni dobór dodatków takich jak kryształki i perły dopełni efektu.
Ze złotej kolekcji znajdziesz u nas:
ZŁOTE NISKIE WAZONY: niższa alternatywa dla dekoracji stołów, polecana szczególnie do stołów okrągłych.
ZŁOTE WYSOKIE NÓŻKI dla kompozycji wysokich. Warto pamiętać, że kompozycje w wysokiej formie nie tylko dekorują stół, ale również całą salę.
ZŁOTE ŚWIECZNIKI różnego typu
ZŁOTĄ ŚCIANKĘ – tło dla PM
ZŁOTE RAMY na np. białą ściankę
ZŁOTE RAMKI z nr stołów
ZŁOTĄ RAMĘ Z LUSTREM na usadzenie gości
ZŁOTY OBRUS DO STOŁU PM
oraz NOWOŚĆ – ZŁOTE PODTALERZE dla każdego gościa, które niewątpliwie są dodatkiem ekskluzywnym i pięknie dopełniającym aranżacje stołu.
Pamiętaj, że najlepsze dekoracje, łączą wiele elementów tak, aby każdy z detali pasował do siebie i do miejsca przyjęcia. Sale weselne rządzą się innymi prawami przestrzennymi niż mniejsze pomieszczenia, dlatego to co wydaje Ci się duże u Ciebie w domu może zniknąć w dużej przestrzeni.

Możliwość komentowania KOLEKCJA ZŁOTA 2018 została wyłączona