Facebook

Kochani, MNÓSTWO WAŻNYCH INFORMACJI

Kochani,
MNÓSTWO WAŻNYCH INFORMACJI:
– facebook zmienił ostatnio politykę news feedów, dlatego możemy pojawiać się u Was na tablicach rzadziej, ale jeśli nie my u Was to zapraszam Was do nas:) zwłaszcza dotyczy to naszych Klientów. Już czujemy oddech nadchodzącego sezonu, jeszcze nie za dużymi krokami, ale jednak zbliża się O.o
– ZAPROSZENIA:
Odnośnie informacji, dziś pierwsza ich garść:)
dziękujemy za Wasz odzew!! Cieszymy się, że nasze zaproszenia przypadły Wam do gustu <3 Niestety mamy ograniczone możliwości przyjmowania zamówień w trakcie sezonu ślubnego, bo jak się domyślacie mamy wtedy pełne ręce roboty, dlatego zamówienia na zaproszenia przyjmujemy do 10 marca z terminem wykonania do końca marca.
W kwietniu i do 10 maja przyjmujemy zaproszenia z terminem wykonania do końca maja.
W kolejnych miesiącach przyjmujemy bardzo, ale to bardzo ograniczoną liczbę zamówień (możecie zarezerwować sobie termin wcześniej na wykonanie zaproszeń), natomiast w sierpniu i we wrześniu z powodu licznych zamówień na dekoracje nie przyjmujemy zleceń na zaproszenia.
– DEKORACJE:
Prosimy, aby wszyscy, którzy mają u nas zamówione terminy ustalali już szczegóły. Najlepszy czas na takie załatwienia to luty i początek marca. Bardzo się cieszę, że sporo z Was już zadbało o szczegóły swoich zamówień. Im wcześniej tym lepiej. Pamiętajcie, że im bliżej dnia ślubu tym większy stres dla Was – warto nad takimi detalami zastanowić się już dzisiaj. Jak wiecie, nasza praca w sezonie polega na bieżących zamówieniach i wykonywaniu dekoracji, dlatego czas na ustalenia szczegółów w sezonie jest niestety bardzo ograniczony i nie mamy na to żadnego wpływu. Dekoracje omówione wcześniej łatwiej się też realizuje i łatwiej planuje nam się wówczas czas, co ma bezpośredni wpływ na efekty naszej pracy. Naprawdę! Da się wszystko ustalić mailowo lub przez facebooka – kontakt osobisty jest oczywiście najskuteczniejszy, żeby ustalić wszystko od a do z, ale nie jest to konieczne, więc jeśli wiecie, że nie dacie rady odwiedzić nas w biurze piszcie:)! Przygotowania do sezonu rozpoczynamy od 15 marca i będziemy w biurze jedynie we wtorki przez cały sezon. Do 15 marca jesteśmy dostępni przez 6 dni w tygodniu. Często zdajecie się na nas w dekoracjach, ale podstawowe dane musimy mieć:) Zapraszam więc do biura i do maila!
– Prosimy też o zadbanie o to, żeby do 15 marca wszyscy mieli umowy.
Oczywiście z Klientami, którzy dojdą w trakcie sezonu będziemy pracować na bieżąco.
– OSTATNIE TERMINY wolne lub częściowo wolne:
Kwiecień – 14 i 28
Maj – 19, 26
Czerwiec – 2, 9, 23
Lipiec – 7, 14, 28
Wrzesień – 15
Październik – 13, 27
Prosimy osoby zdecydowane o rezerwację.
– NOWOŚCI
Oczywiście;) coś tam znowu mamy;), dlatego warto być na bieżąco, żeby je zarezerwować (od marca pojawią się na facebooku)
Pozdrawiam!

Możliwość komentowania Kochani, MNÓSTWO WAŻNYCH INFORMACJI została wyłączona