Facebook

Kochani, melduję się na stanowisku

Kochani, melduję się na stanowisku! I donoszę, że od jutra odrabiam Wasze zaległości wycenowe i rezerwacyjne. W ciągu miesiąca przeżyliśmy remont;], a w zasadzie armagedon;). Ale też…
– Opracowaliśmy nową ofertę: w ofercie macie odnowione pakiety kościołów. Nad nowościami na sale weselne już myślę, ale chwilowo kipi mi mózgownica i muszę troszkę odpocząć:) tym bardziej, że cel jest skomplikowany;).
– Poza tym przygotowaliśmy dla Was nowe zaproszenia. Ponad 30 nowiutkich wzorów dostępnych w kilku formatach – oceniam naszą pracę na mocną piątkę, zwłaszcza jak patrze na to co działo się tutaj jeszcze miesiąc temu. Trochę się rozgrzeszam, ale pracowałam po 14 godzin dziennie i już więcej z siebie dać nie mogłam, stąd łagodny wymiar kary;). Realizujemy jeszcze zaproszenia przed świętami, ale trzeba szybciutko pisać:)
– Na celownik teraz biorę moje Pary Młode z 2019! Niezdecydowanych zapraszam, bo już czas! 🙂
– I ogromna prośba! WIADOMOŚCI NA FACEBOOKU MI GINĄ! niestety bardzo często, w dodatku jest w nich totalny mętlik, dlatego bardzo Was proszę o maile. Jeśli podejrzanie długo się nie odzywamy to prosimy o przypominajkę:) mam facebooka, instagram i 5 adresów mailowych więc, heh… może się zdarzyć, że czegoś zwyczajnie nie zauważyłam.
Pozdrawiam Was ciepło:)!

Możliwość komentowania Kochani, melduję się na stanowisku została wyłączona