Bez kategorii

Elementor #2881

To jest nagłówek

Pamiętaj: bukiet ślubny powinien pasować do urody Panny Młodej, nie musi być w 100% kolorystycznie scalony z dekoracją, ale nie powinien się również z nią wykluczać. Bukiet powinien odzwierciedlać styl sukni ślubnej i styl dekoracji.

Dlatego wcześniej wykonaj makijaż próbny, doradź się stylistki w sprawie kolorystyki bukietu. Ona również weźmie pod uwagę kolory bukietu, które wybrałaś i zaproponuje Ci makijaż. Jeżeli o to nie zapyta – uciekaj;)

Bukiet nie powinien odwracać uwagi od twarzy Panny Młodej (np. zbyt ciemna kolorystyka bukietu, kontra delikatny makijaż twarzy i np. jasne włosy). Powinien również pasować do biżuterii ślubnej, a nie z nią konkurować.

Miesiąc przed ślubem wybieramy kwiaty, kolorystykę oraz wykończenie rączki bukietu.

UWAGA: odbierasz bukiet najczęściej rano w dzień ślubu – przechowuj go w chłodniejszym miejscu, bez bezpośredniego narażania na promienie słoneczne i uwaga!! NIE ZAMACZAJ W WODZIE RĄCZKI BUKIETU!!! Będzie on wówczas nieprzyjemny w dotyku i nie będzie wyglądał estetycznie, czasami mogą również odpaść przyklejone do niego ozdoby!! Woda nie powinna być lodowata, ani zbyt ciepła, po prostu chłodna, przyjemna dla dłoni!! Wystarczy do wazonu wlać max. 4 -5 cm wody, tak, aby zanurzyć końcówki łodyg. Przed wyjściem osusz bukiet ręcznikiem kuchennym, tak aby nie zmoczył ubrań!! (nie używaj w tym celu suszarki do włosów;)!!)

Jeśli chcesz przedłużyć trwałość bukietu ślubnego (np. do sesji) podetnij końcówki bukietu następnego dnia po ślubie. W miarę możliwości poinformuj nas o tym, będzie to cenna wskazówka przy wyborze kwiatów.

Wiemy, że nie zawsze masz w domu odpowiedni wazon – jeśli masz wątpliwości czy będzie odpowiedni (stabilny i nie zbyt wąski) możesz kupić wazon u nas.

Pamiętaj: bukiet ślubny powinien pasować do urody Panny Młodej, nie musi być w 100% kolorystycznie scalony z dekoracją, ale nie powinien się również z nią wykluczać. Bukiet powinien odzwierciedlać styl sukni ślubnej i styl dekoracji. Dlatego wcześniej wykonaj makijaż próbny, doradź się stylistki w sprawie kolorystyki bukietu. Ona również weźmie pod uwagę kolory bukietu, które wybrałaś i zaproponuje Ci makijaż. Jeżeli o to nie zapyta – uciekaj;) Bukiet nie powinien odwracać uwagi od twarzy Panny Młodej (np. zbyt ciemna kolorystyka bukietu, kontra delikatny makijaż twarzy i np. jasne włosy). Powinien również pasować do biżuterii ślubnej, a nie z nią konkurować. Miesiąc przed ślubem wybieramy kwiaty, kolorystykę oraz wykończenie rączki bukietu. UWAGA: odbierasz bukiet najczęściej rano w dzień ślubu – przechowuj go w chłodniejszym miejscu, bez bezpośredniego narażania na promienie słoneczne i uwaga!! NIE ZAMACZAJ W WODZIE RĄCZKI BUKIETU!!! Będzie on wówczas nieprzyjemny w dotyku i nie będzie wyglądał estetycznie, czasami mogą również odpaść przyklejone do niego ozdoby!! Woda nie powinna być lodowata, ani zbyt ciepła, po prostu chłodna, przyjemna dla dłoni!! Wystarczy do wazonu wlać max. 4 -5 cm wody, tak, aby zanurzyć końcówki łodyg. Przed wyjściem osusz bukiet ręcznikiem kuchennym, tak aby nie zmoczył ubrań!! (nie używaj w tym celu suszarki do włosów;)!!) Jeśli chcesz przedłużyć trwałość bukietu ślubnego (np. do sesji) podetnij końcówki bukietu następnego dnia po ślubie. W miarę możliwości poinformuj nas o tym, będzie to cenna wskazówka przy wyborze kwiatów. Wiemy, że nie zawsze masz w domu odpowiedni wazon – jeśli masz wątpliwości czy będzie odpowiedni (stabilny i nie zbyt wąski) możesz kupić wazon u nas.

Możliwość komentowania Elementor #2881 została wyłączona