Facebook

Dziękujemy

Dziękujemy!
– za 3 tysiące lajków!! MEGAdziękujemy:)
– nie było jeszcze okazji, ale dziękujemy za sezon 2017! Dziękujemy przede wszystkim – oczywiście naszym Klientom – bez Was nie byłoby nas:) dziękujemy za możliwość realizacji nie tylko Waszych, ale również naszych marzeń i planów.
Dziękujemy zwłaszcza Bałtowkiemu Zapieckowi i całej załodze – za zawsze ciepłe przyjęcia, Hotelowi Red i Hotelowi Panorama oraz wszystkim pracownikom:) oraz innym lokalom/restauracjom/hotelom, w których mieliśmy okazję gościć, które mieliśmy okazję poznać:)
Dziękujemy za współpracę niezastąpionym fotografom – w tym roku w szczególny sposób Marcinowi Gruszce – codwieglowy.com, Angelice Machel – machelstudio.com, Fotoled Norbert Schindler photography – fotoled.pl oraz innym.
Dziękuję OGROMNIE moim super Chłopakom za najlepsze kwiaty, spełnianie zachcianek last minute;) i wyrozumiałość:)!!
Dziękuję za cudne firmowe dodatki Papier – nożyce Magda <3!
Dziękuję za szczęśliwe sześć miesięcy ciężkiej pracy, za wszystkie szczęśliwe powroty do domu, za to że nasze kręgosłupy nadal są i jakoś się trzymają – to już musiały być działania Siły Wyżej:)
Najważniejsze – Dziękuję moim muszkieterom;) Kasi i Kamilowi – za to, że ze mną wytrzymali:D nie uciekli i nadal snują ze mną plany na przyszłość;)!! SZACUN;)!!
PS. Przypominamy, że do 15 listopada jesteśmy na urlopie – kontakt z nami może być utrudniony. Nasz mail czeka na Wasze wiadomości. My między nowymi planami odpoczywamy;) po to, żeby po 15 listopada knuć dalej!
Pozdrawiamy!

Możliwość komentowania Dziękujemy została wyłączona