Cennik: dekoracja sali

Strefa Pary Młodej:

Najważniejszym miejscem dekoracji sali to zdecydowanie stół i tło Pary Młodej. To od dekoracji tej strefy zależy jak wypadnie całość. Kwiaty, dekoracja stołu oraz ścianka to elementy bez których żadna dekoracja się nie obejdzie. 

Kompozycja kwiatowa na stół Pary Młodej najczęściej wybierana przez naszych Klientów to forma podłużna. Jednak mogą to być formy asymetryczne, złożone lub w naczyniach. 

Świeczniki różnych wysokości, kształtów i materiałów z których są wykonane dobramy do  pozostałych elementów dekoracyjnych, tak aby podkreśliły miejsce Pary Młodej i stworzyły romantyczny, nastrojowy klimat. 

Bieżniki i obrusy to również elementy pięknie podkreślające i wyróżniające stół młodych. 

Ścianka to element spinający całą dekorację sali, podkreślający wybrany styl, dodaje charakteru całej stylizacji. To efektowne tło dla zdjęć. Ścianka ma też za zadanie ujednolicenie lub zasłonięcie niekorzystnych elementów sali weselnej. 

Te elementy = wymarzony efekt

 
 Koszt dekoracji stołu Pary Młodej 
– kwiaty, świeczniki, dodatki – 
od 450 zł 
 
Ścianki
wraz z oświetleniem LED PAR/BAR i dodatkami:
300 – 550 zł. 

Istnieje możliwość modyfikacji i łączenia ścianek w cenie preferencyjnej, tworząc tym samym duże i ciekawe aranżacje.

Strefa Gości

Podstawowa dekoracja stołów gości obejmuje kwiaty i świeczniki. 

W naszej ofercie znajdziesz złote, szklane i białe niskie wazony. Wśród wysokich nośników znajdziesz te w kolorze srebra, złota, bieli oraz klasycznego szkła. Posiadamy również duży wybór świeczników. 

W cenę wliczone są kompozycje kwiatowe oraz wybrane naczynia. Kwiaty w podanym przedziale cenowym są kompozycjami okazałymi. Kompozycje w stylu boho z dużą ilością zieleni to koszt nieco mniejszy, natomiast kompozycje klasyczne i glamour, czyli te bardziej obfite w kwiaty to koszt od 190 zł. Istnieje możliwość wykorzystania kwiatów materiałowych wysokiej jakości, które obniżą cenę dekoracji kwiatowych.

Nasza wskazówka: 

Pamiętaj, że kwiaty w wysokich naczyniach są ozdobą zarówno stołu jak i całej sali. Są bardziej efektowne niż niskie, choć tym drugim również nie można odmówić uroku. Jednak w zestawieniu z napojami i przystawkami na stole weselnym mają się nieco gorzej, dlatego mile widziane są tam, gdzie zimna płyta znajduje się w formie bufetu.

Ile kompozycji będzie nam wstępnie potrzebnych?

Np. do stołu 28-30 osobowego powinniśmy zaplanować optymalnie 3 kompozycje, uzupełnione o świeczniki. Do stołu 40 osobowego 3 kompozycje wraz z dodatkami nadal będą wyglądać poprawnie. Wszystko zależy od indywidualnego projektu, który omówimy na spotkaniu. Istnieją sposoby, żeby nieco obniżyć ilość, a co za tym idzie koszty potrzebnych kompozycji, nie tracąc przy tym na efekcie końcowym.

średnio przy podłużnych stołach musimy przyjąć, że będzie potrzebna 1 kompozycja na 10 – 13 osób.

Świeczniki są bardzo ważnym elementem budującym nastrój przy stole. To nieodzowny element zwłaszcza przy dekoracji światłem.

Dekoracje de luxe stołów gości – czyli podtalerze

Są istotnym elementem, który dodaje elegancji sali weselnej i nakryciu stołu, zwłaszcza, kiedy są dodatkowo udekorowane ładnie przygotowaną serwetką i menu. Koszt wypożyczenia podtalerza 3 zł/ szt. Dostępne są podtalerze w kolorze złotym i srebrnym. Istnieje możliwość przygotowania przez nas serwetek. 

W naszej ofercie posiadamy również takie dodatki jak nr stołów dopasowane do naczyń. podanym 

 
Kompozycje kwiatowe:
– w niskich naczyniach wynosi od 120 zł,
– na wysokich nośnikach wynosi od 170 zł.
 
Świeczniki: 
– komplet 3 szklanych ze świecami 20-25 zł, 
– pojedyncze – 10-15 zł/szt.
 
Podtalrze
– złote/srebrne 3 zł/szt. 

 Strefa ogólna sali weselnej

Co oznacza strefa ogólna? To np. 

– dekoracja wejścia na salę (drzewa, bukszpany, postumenty z kwiatami),

– stolik i dekoracja stolika z księgą gości,

– sztaluga z usadzeniem gości oraz dekoracja tego miejsca,

– dekoracja stołu słodkiego (np. klatka z kwiatami),

– dekoracja strefy chillout,

– itd… 

Są tą newraliczne miejsca na sali, które w zależności od jej indywidualnych atutów i celu jaki zamierzamy osiągnąć warto udekorować. Takie elementy dekoracyjne warto dobrać indywidualnie w zależności od charakteru i stylu ogółu dekoracji. Do zadań specjalnych służą drzewa, bukszpany oraz inne wielkoformatowe dekoracje podkreślające styl wesela jak i sali weselnej. Tego typu dekoracje planujemy indywidualnie.

 
Ceny dostępne w katalogu lub ustalane indywidualnie 
w zależności od koncepcji i ilości potrzebnych rzeczy.